Ansatte

Gyro Conference AS har ansatte som brenner for å skape verdifulle møteplasser, uansett om arenaen er vitenskapelig, næringsliv eller idrett.

Nærmere 25 år i bransjen. Erfaring fra to OL, en mengde idrettsarrangementer og arrangerer ca 25 vitenskaplige konferanser hvert år. I tillegg har vi tett samarbeid med et av Norges største bærekraftige eventbyrå – Gyro AS.

Summen gjør oss – Gyro-gruppen – til kanskje den mest solide aktøren i markedet.

Anne Guri Sklet

Daglig leder

anne.guri.sklet@gyro.no
(+47) 909 92 705

Thomas Lorentzen Hval

Prosjektleder

thomas.hval@gyro.no
(+47) 917 32 002

Heidi Myrseth

Prosjektleder

heidi.myrseth@gyro.no
(+47) 920 10 998

Line Løseth

Prosjektleder

line.loseth@gyro.no
(+47) 466 58 166

Mette Anfinsen Sveen

Prosjektleder

mette.sveen@gyro.no
(+47) 930 16 131

Rianne Puijk Vaagland

Prosjektleder

rianne.vaagland@gyro.no
(+47) 988 17 654

Øivind R. Lie

Senior prosjektleder

oivind.lie@gyro.no
(+47) 911 64 248

Guro Johanne Steine

Regnskap

guro.steine@gyro.no
(+47) 415 64 365

Maria Frengstad Berger

Prosjektmedarbeider

maria.berger@gyro.no
(+47) 478 26 337

Nina Skotte Nørsteng

Prosjektmedarbeider

nina.skotte.norsteng@gyro.no
(+47) 480 06 216

Kari Hundere Sundby

Prosjektmedarbeider

kari.hundere.sundby@gyro.no
(+47) 977 36 252

Marit Falkenberg

Prosjektmedarbeider

marit.falkenberg@gyro.no
(+47) 414 29 944

Inga-Lill Albertsen

Prosjektmedarbeider

inga-lill.albertsen@gyro.no
(+47) 950 51 747

Håkon Jevnesveen

Webdesigner

haakon.jevnesveen@gyro.no
(+47) 482 47 389

La oss snakke om din visjon og hvordan vi kan hjelpe